Obsah

Zveme vás na konferenci:

26.-27. březen 2020 v Brně

Redakce:

Pro náš dům, z.s.

Dřevařská 14

602 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Čeká vás výměna vstupních dveří?

 

Jste členem sdružení vlastníků jednotek a stojíte před výběrem dodavatele venkovních vchodových dveří? Nebo se vaše bytové družstvo ne a ne shodnout na tom, koho oslovit a jak si z velkého množství produktů vybrat? Ať tak, či tak, důležité je správně si zvolit firmu, která se o celou realizaci stavby svědomitě postará.

Proč? Protože vstupní dveře či portály neřešíte každý den a není divu, že budete v celé záležitosti tak nějak tápat. Proto jsme pro vás připravili malého průvodce výběrem dveří i firmy, které budete moci realizaci bez obav svěřit. Získejte ho zdarma a usnadněte si celý proces! Odešlete nám vyplněný kontaktní formulář a brožuru vám obratem zašleme emailem.

 Jděte na to chytře - informujte se předem

Jako zastupitelé, případně i členové sdružení vlastníků jednotek (SVJ) či bytového družstva (BD) se v něm dozvíte, proč byste neměli dát na mýty, které mezi laiky panují, podle čeho si vstupní portál vybírat nebo proč byste například měli vsadit spíše na hliníkové dveře než na jiné alternativy. Informací pro vás máme ale mnohem více: víte například, co to je „světelná pohoda“? Nebo co je klapačka?

Víte například, že některé firmy vám zajistí jen výměnu vstupního portálu a všechno ostatní nechají na vás, ale že jsou také společnosti, které se postarají o realizaci vchodových dveří do panelového či bytového domu od samotného návrhu přes zajištění administrativních náležitostí a stavebních a elektro prací až po konečný úklid? Poradíme vám, jak si ze všech firem v oboru zvolit tu, která svou práci odvede stoprocentně profesionálně a bezchybně, aby vám ušetřila čas a zařizování všeho, co se stavby týče.

Tohoto průvodce, jejž jsme nazvali 5 VĚCÍ, NA KTERÉ SI DÁT POZOR PŘÍ VÝMĚNĚ VSTUPNÍCH DVEŘÍ, vám nyní dáváme k dispozici. Doufáme, že pro vás informace budou přínosné, na celou realizaci vás dobře připraví a pomohou vám vyvarovat se obvyklých potíží.